Maserati Ghibli, 12V Elektrische Kinderauto, Rubberen Banden, Leder Zitje.
€ 235,00
2 op voorraad
Deze coole accu voertuig is geproduceerd onder licentie van Maserati. Details zijn als de echte Maserati Ghibli mooi nagemaakt. Deze accu voertuig is voorzien van volledig rubberen banden, geveerde achterwielen en een lederzitje met een veiligheidsgordel. De rubber gevulde banden zorgen voor extra grip en zijn geluidsarm op de weg.
De kleine Maserati heeft een 12 volt accu en dubbele motoren. De snelheid is verstelbaar tussen de 2 en 4,5 km per uur. Verder is deze kinderauto voorzien van koplampen, achter verlichting, dashboard verlichting en een muziek module met USB- en MP3-ingang om eigen muziek af te spelen.
Dankzij de “soft start” functie wordt de snelheid rustig opgebouwd waardoor kinderen bij het optrekken geen schokje zullen voelen.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Wit |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 4,5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde achterwielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108 x 56 x 46 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 113,3 x 58 x 34 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 14 kg /17 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.