Volkswagen Id Buzz, 12 Volt Elektrische Kinderauto
€ 239,00
18 op voorraad
Ontdek het ultieme speelplezier met de Volkswagen ID. Buzz kinderaccu auto! Deze vrolijke en moderne kinderauto is ideaal voor jonge avonturiers die graag rondrijden in een voertuig met karakter. Het iconische ID. Buzz ontwerp zorgt voor een unieke en speelse uitstraling.
Voorzien 2x 12 volt aandrijvingen en rijdt zowel vooruit als achteruit met ‘soft start’ functie waardoor de kinderauto soepel optrekt. Kinderen voelen dus geen schokje bij het wegrijden. De snelheid is in 3 standen verstelbaar tot maximaal 5 km per uur.
De VW ID. Buzz is voorzien van 2 echte deuren, volledig rubberen banden, kunstleder zitting en een veiligheidsgordel. De kinderauto beschikt ook over echt werkende koplampen, start motor geluid, Muziek module met muziekjes, USB-ingang en Bluetooth zodat kinderen hun favoriete muziek kunnen afspelen tijdens het rijden. Ouders kunnen de auto eventueel bedienen met de meegeleverde afstandsbediening voor extra veiligheid.
De Volkswagen ID. Buzz kinderaccu auto combineert comfort, eenvoud en speelplezier — een perfect cadeau voor elke kleine bestuurder!
Kwaliteit: Door het productieproces kunnen lichte vegen, schaafjes of kleine krasjes zichtbaar zijn op het elektrische speelgoed. Dit is gebruikelijk en geldt voor alle modellen, ongeacht de aankooplocatie. Vooral op zwarte onderdelen kunnen dergelijke details meer opvallen.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Koplampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, muziek module met USB-ingang en Bluetooth om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitting met veiligheidsgordel, 2 deuren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 103 x 59 x 46 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 108 x 54 x 32 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 16 kg / 19 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.