Lamborghini Lanzador, 12 Volt Elektrische Kinderauto
€ 215,00
25 op voorraad
De Lamborghini Lanzador elektrische kinderauto biedt een perfecte combinatie van sportiviteit, luxe en veiligheid. Deze officieel gelicenseerde kinderauto ziet er indrukwekkend uit en geeft kinderen een realistische en opwindende rijervaring.
Met zijn scherpe Lamborghini-lijnen, dynamische vormen, LED-verlichting en stoere geluidseffecten lijkt deze kinderauto sterk op de echte Lanzador. De auto is hooglans gespoten. Kinderen stappen eenvoudig in via de echt te openen deuren. Zodra ze de auto starten, klinkt een realistisch motorgeluid dat direct zorgt voor extra beleving.
Voor ouders staat veiligheid voorop. Daarom is de auto uitgerust met een 2.4 GHz afstandsbediening, waarmee ouders de kinderauto volledig kunnen bedienen. Dankzij de soft-startfunctie rijdt de auto rustig en zonder schokken weg, wat ideaal is voor jonge bestuurders.
Deze kinderauto is voorzien van 2x 12 aandrijvingen. De snelheid is instelbaar in 3 standen tot maximaal 5 km per uur. De volledig rubberen banden en geveerde wielen zorgen voor meer comfort en stabiliteit tijdens het rijden.
De ingebouwde muziekmodule met USB-aansluiting en Bluetooth maakt het rijden nog leuker. Kinderen kunnen hun favoriete muziek afspelen terwijl ze rijden. Ook kunnen ze genieten van de standaard melodieën op de ingebouwde muziekmodule.
Kwaliteit: Door het productieproces kunnen lichte vegen, schaafjes of kleine krasjes zichtbaar zijn op het elektrische speelgoed. Dit is gebruikelijk en geldt voor alle modellen, ongeacht de aankooplocatie. Vooral op zwarte onderdelen kunnen dergelijke details meer opvallen.
| Kleur | oranje |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt 390# motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Koplampen en achterverlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter, muziek module met muziek, voorleesverhalen, USB-ingang en Bluetooth om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitting met 3-punts veiligheidsgordel, geveerde wielen, 2 deuren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 4 jaar tot maximaal 25 kg |
| Afmetingen product | 101,5 x 49 x 43 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 103 x 50,5 x 26,5 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 11 kg / 14 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.