Elektrische Quad, 12 Volt, Rubberen Banden, Met Afstandsbediening
€ 255,00
35 op voorraad
Deze super stoere kinder accu quad is uniek. De quad is namelijk voorzien van een afstandsbediening voor de ouders om de quad ermee te bedienen. Uiteraard kunnen kinderen ook zelf rijden d.m.v. het gas pedaal. Verder heeft deze kinder quad volledig rubberen banden, geveerde wielen, ledverlichting, toeter & muziek knopjes, MP3, mini SD en USB reader, meerdere snelheden tussen 3 en 6 km per uur, een 12 volt accu en 2 krachtige 12 volt motoren
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | wit |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 6 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen en achter verlichting |
| Muziek / multimedia | Muziek module met muziekjes, voorleesverhalen, FM radio, Bluetooth, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digitale voltage weergave |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje, veiligheidsgordel, geveerde wielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 6 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 103 x 68 x 73 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 103 x 68 x 73 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 17,5 kg / 21 kg |
| Gewicht | 13 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.