Aston Martin 12V Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 199,00
7 op voorraad
Deze prachtige SUV model kinder voertuig is geproduceerd onder de licentie van Aston Martin. De Aston Martin is voorzien van dubbele 12 volt motoren en heeft 3 verstelbare snelheden tot 4 km per uur. Dankzij de “soft start” functie voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De snelheid wordt rustig opgebouwd. De auto rijdt zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening.
Verder is kinderauto voorzien van een kunstleder zitje, veiligheidsgordel, rubberen banden, geveerde wielen, 2 echte deuren, koplampen, dashboard verlichting, muziek module met USB-ingang en Bluetooth om eigen muziek af te spelen.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 4 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter verlichting en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, muziek module met TF- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde wielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 106 x 62 x 51 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 107 x 57 x 30 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 14 kg / 16,50 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.