Bentley Exp, Full Options Elektrische Kinderauto, 12 Volt!
€ 195,00
6 op voorraad
Deze schitterend en compacte accu voertuig is geproduceerd onder licentie van Bentley en voorzien van veel opties als: dubbele 12 volt motoren, echte deuren, leder zitje, volledig rubberen banden, MP3- en USB-ingang en een 2.4 GHz afstandsbediening. De accu auto is te besturen d.m.v. het gaspedaal als met de meegeleverde afstandsbediening voor de ouders. Met de ‘soft start’ functie voelt uw kind geen schokje bij het optrekken, de snelheid wordt namelijk geleidelijk opgebouwd. De Bentley EXP is voorzien van 2 aandrijvingen op beide achterwielen en heeft 3 verstelbare snelheden tussen de 2 en 4 km per uur. De Bentley EXP kinderauto is verder afgewerkt met een hoogglans lak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5 Ah (2x 6 volt serieel aangesloten accu's) |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 4km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met TF-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, hoogglans lak |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108 x 60 x 43 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 109 x 57 x 28 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 14,50 kg /16,50 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.