Mercedes, Skelter / Trapauto / Go-Kart
€ 189,00
11 op voorraad
Een skelter houdt uw kind in beweging en fit. Met deze geweldige kinderskelter geniet uw kind jarenlang van zijn avontuurlijke ritjes. Deze prachtige skelter is geproduceerd onder licentie van MERCEDES-BENZ. Naast de sterk en ergonomische design heeft de MERCEDES skelter een sportieve uitstraling. De Mercedes logo en grill maken de skelter helemaal compleet.
De MERCEDES Go-Kart is voorzien van rubberen banden en handrem.
| Rem: | Handrem op de achterwielen |
| Aandrijving: | Ketting aangedreven met behuizing |
| Rijden: | Rijdt zowel vooruit als achteruit, Vrijloopautomaat d.m.v. pookje |
| Geschiktheid: | voor kinderen 4 – 8 jaar tot 30 kg |
| Afmetingen product: | 112 x 58 x 62 cm |
| Afmetingen verpakking: | 107 x 67 x 30,5 cm |
| Kleur: | rood |
| Bijzonderheden: | Volledig rubberen banden, Metalen frame |
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gewaardeerd 0 uit 5
0 beoordelingen
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mercedes, Skelter / Trapauto / Go-Kart” te beoordelen Reactie annuleren
Wnkel

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.