Porsche Taycan Turbo S, 2 Zitter 24 Volt Elektrische Kinderauto
€ 295,00
2 op voorraad
De Porsche Taycan Turbo S 24 volt is de ultieme elektrische kinderauto voor jonge autoliefhebbers die stijl, comfort en plezier willen combineren. Deze 2-zitter biedt een realistische rijervaring met indrukwekkende details en slimme functies, zodat je kind zich als een echte bestuurder voelt.
Met de 2 krachtige 24 volt motoren is snelheid van de Taycan verstelbaar tot wel 8 km per uur, terwijl de rubberen banden en vering zorgen voor een soepele en stabiele rit. De leren zitting garandeert optimaal zitcomfort, zodat je kinderen langer kunnen genieten van hun ritten.
Dankzij de LED-verlichting en het iconische Porsche-design ziet de auto er net zo stoer uit als het echte model. Voor extra plezier is de Taycan uitgerust met een multifunctionele muziekmodule met deuntjes, FM-radio en Bluetooth verbinding om eigen muziek af te kunnen spelen.
Met de afstandsbediening voor ouders kunnen volwassenen de voertuig besturen, de snelheid aanpassen of de auto pauzeren indien nodig.
Belangrijkste kenmerken:
-
2x 24 volt aandrijvingen
-
2-zitter voor gezellig samen rijden
-
Rubberen banden en vering voor een soepele rit
-
LED-verlichting: koplampen en achterverlichting
-
Leren zitting met veiligheidsgordel
-
Multifunctionele muziekmodule met FM-radio en Bluetooth
-
Afstandsbediening voor ouders
-
Maximale in te stellen tot maximaal 8 km per uur
De Porsche Taycan Turbo S combineert veiligheid, stijl en plezier in één indrukwekkende elektrische kinderauto. Perfect voor jonge autoliefhebbers die willen genieten van hun eerste echte rijervaring in stijl.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Roze |
| Vermogen / accu | 24 volt 5 Ah accu |
| Aandrijving | 2x 24 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 8 km per uur |
| Verlichting | Koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter, muziek module met muziek, FM radio en Bluetooth om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digitale voltage weergave |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitting met veiligheidsgordel, 2 deuren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 2-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 6 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 121 x 73 x 50 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 126 x 67 x 30 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 19,3 kg / 24,4 kg |
| Gewicht | 13 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.