Rollzone Loopauto ‘Vrachtwagen Voor Wegwerkzaamheden’
€ 79,00
12 op voorraad
ROLLZONE loopauto voor kinderen. Stijl: ‘vrachtwagen voor wegwerkzaamheden’. Met een echte kipper en schep wordt spelen fantasierijk. Verder heeft de loopauto muziekjes, sirene geluid en sirene verlichting.
Alle getoonde modellen zijn op voorraad en direct leverbaar. Uiteraard is het ook mogelijk om producten zelf af te halen. Bekijk eventueel onze openingstijden en het afhaaladres. Heeft u vragen m.b.t. een product, neem dan gerust contact met ons op.
| Kleur | Geel |
| Zit hoogte | 28 cm |
| Muziek | 3 muziekjes, sirene geluid en knipperende sirene lichten |
| Opties | Met een echte vrachtwagenkipper en schep |
| Geschiktheid | voor kinderen tot 3 jaar |
| Afmetingen product: | 83 x 28,2 x 48 cm |
| Afmetingen verpakking: | 70 x 27 x 33 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|
Gewaardeerd 0 uit 5
0 beoordelingen
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Rollzone Loopauto ‘Vrachtwagen Voor Wegwerkzaamheden’” te beoordelen Reactie annuleren
Wnkel

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.