Volkswagen Beetle Oldtimer, 12 Volt Kinderauto Met Rubberen Banden En Meer!
€ 219,00
17 op voorraad
Deze prachtige klassieke accu auto is geproduceerd onder licentie van Volkswagen. Met een 12 volt accu en dubbele motoren rijdt deze kinderauto tot 5 km per uur. Verder heeft deze kinder Volkswagen Beetle een ‘Soft Start’-functie. Kindjes voelen dus geen schokje bij het gas geven. De snelheid wordt geleidelijk opgebouwd, wat zorgt voor een veilige en comfortabele rijervaring.
De Volkswagen Beetle is voorzien van volledig rubberen banden en een leder zitje, wat bijdraagt aan extra comfort tijdens het rijden. Daarnaast beschikt deze kinderauto over een muziekmodule met voorleesverhaaltjes en muziekjes, zodat kinderen onderweg ook kunnen genieten van vrolijke klanken en leuke verhalen.
Met zijn herkenbare, klassieke design en gebruiksvriendelijke bediening is deze kinderauto ideaal voor jonge autoliefhebbers. Perfect voor ritjes in de tuin, op de stoep of op een rustig pleintje!
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | roze |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorlees verhalen, muziek module met MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digital voltage weergave |
| Bijzonderheden | 2 echte deuren, volledig rubberen banden, kunstlederen zitting |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108,5 x 63 x 51,5 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 110 x 59 x 40 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 16,5 kg / 13,2 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.