Audi E-Tron ,12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 259,00
9 op voorraad
Deze coole accu voertuig is geproduceerd onder licentie van Audi. Details zijn als de echte Audi E-tron mooi nagemaakt. Deze accu voertuig is voorzien van volledig rubberen banden en een lederzitje met heup gordel. De rubber gevulde banden zorgen voor extra grip en zijn geluidsarm op de weg.
De Audi E-tron heeft een 12 volt accu en dubbele motoren. De snelheid is verstelbaar tussen de 2 en 5 km per uur. Verder is deze kinderauto voorzien van 2 echte deuren, koplampen, achter verlichting, dashboard verlichting en een MP4-scherm waarmee een kinderfilm afgespeeld kan worden.
Dankzij de “soft start” functie wordt de snelheid rustig opgebouwd waardoor kinderen bij het optrekken geen schokje zullen voelen.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, MP4 scherm met tekenfilm, muziek en voorleesverhalen, volume is verstelbaar, batterij indicator, 2 deuren |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met 3-punt gordel, geveerde achterwielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108 x 60 x 47 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 110 x 58 x 37 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 14 kg / 18 kg |
| Gewicht | 10 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.