Mclaren 620 Gt Elektrische Kinderauto, Rubberen Banden En Meer!
€ 239,00
15 op voorraad
Deze super sportieve kinderauto is geproduceerd onder licentie van McLaren. De McLaren 620 GT is uitgevoerd met alle mogelijke opties. Met de 2 krachtige 12 volt motoren is de maximale snelheid verstelbaar tot 5 km per uur. Deze prachtige accuvoertuig is voorzien van 2 vleugeldeuren, volledig rubberen banden, geveerde wielen, sportief lederzitje en een 2.4 GHz afstandsbediening. Dankzij de “soft start” functie voelt uw kind geen schokje bij het optrekken. De auto bouwt de snelheid mooi rustig op. Verder is deze Accu Voertuig afgewerkt met een hoogglanslak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met TF-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde achterwielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108 x 60 x 43 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 110 x 65,5 x 29,5 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 13,50 kg /16,50 kg |
| Gewicht | 12 kg |
|---|

Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.